Sok komplex szoftvert láttál már? Ismerősen, vagy csak érdekesnek hangzik, hogy beleláthatsz a pénzügyi terület és az adózás folyamatos fejlődésébe? Senior fejlesztőként és szakmai vezetőként is megállod a helyed, és vállalnád egy projektcsapat munkájának szakmai vezetését?

Ha a fentiek mellett az angolt is szívesen használod, és akár egy ügyfél meeting során is magabiztosan kommunikálsz, akkor van számodra egy lehetőségünk.

Mielőtt rátérnénk a projektre néhány szó arról, hogy mivel foglalkozunk:

Az ALLWIN-nál a csapataink változatos és szakmai kihívásokkal teli projekteken dolgoznak, mint egyedi szoftverek, online üzleti alkalmazások, internetes rendszerek, üzleti-informatikai megoldások, weboldalak fejlesztése, és az ezekhez kötődő tanácsadás belföldi és külföldi ügyfeleink részére egyaránt.

Na, és hogy mit lehet tudni a projektről, ahová várjuk leendő kollégáinkat?

Adott egy dinamikus projektcsapat, amely kulcsszerepet tölt be egy összetett pénzügyi szoftver fejlesztése során, egy multinacionális cég számára, akikkel már több éve dolgozunk együtt, mint szoftverfejlesztési partner.

A tehetséges szakembergárdában backend és frontend fejlesztők, szoftvertesztelők, DevOps mérnök, üzleti elemző, és projektmenedzser kollégáink dolgoznak együtt ezen az összetett, kihívásokat és szakmai fejlődést kínáló projekten.

Mi motiválja nap mint nap a csapattagokat a munka során?

  • Zöldmezős, több országot is átívelő szoftver fejlesztésében való részvétel
  • Innovatív megoldás nyújtása a gyorsan változó adószabályozási környezetre és problémákra
  • Értékes tapasztalat szerzése nemzetközi közegben, pénzügyi és tanácsadási szektorban
  • Támogató és fejlődésorientált, visszajelzést ösztönző csapatban/cégben való kibontakozás

Amiben szakmai vezetőként részt vehetsz:

  • Ügyféligények megértése, projekthez kapcsolódó szakmai javaslatok tétele, a projekt szakmai vezetése
  • Ügyfél-kommunikáció, a projekthez kapcsolódó megbeszélések lebonyolítása
  • A projekt műszaki területeinek összefogása, munkájuknak koordinációja, ellentmondások feloldása (mint pl.: frontend, backend, design, DevOps)
  • Egyedi szoftverek, üzleti alkalmazások, internetes rendszerek önálló tervezése
  • Projekt folyamatainak és módszertanának betartása és betartatása
  • Fejlesztési feladatok definiálása a user story alapján
  • Taszkok elkészítése, becslése, kiosztása, ellenőrzése, code review
  • Proof of concept, kutatási feladatok ellátása, részvétel a kapacitás-tervezésben
  • A fejlesztők teljesítményének, szakmai tudásának értékelése, például a skill mátrix kitöltésével
  • Szereped lesz a projekten dolgozó fejlesztők kompetenciájának fejlesztésében, szakmai mentorálásukban
  • Lehetőséged lesz szoftverfejlesztésben való részvételre
  • Fejlesztési feladatok ellátása (amennyiben nem tudod delegálni)

Milyen technológiai tudással tudsz bekapcsolódni?

  • C#, .NET Framework
  • ASP.NET Web API
  • Entity Framework Core 6+
  • Microsoft SQL Server
  • Ms Cloud technológiák (Azure)
  • Nem kódolási szinten, de jó ha értesz hozzá: HTML, CSS, Javascript, Angular, React

Eszközök és platformok melyeket használunk a fejlesztés során:

  • Visual Studio Code
  • Azure DevOps
  • Git

Az alábbi tapasztalatokat, készségeket és tulajdonságokat fontosnak tartjuk, és teszünk érte, hogy képviselni tudjuk a projektek során:

  • szereted amit csinálsz
  • nyitott és érdeklődő vagy
  • ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezel
  • magabiztosan kommunikálsz ügyfelekkel angol nyelven is
  • emberközpontú és empatikus vagy
  • agilis és rugalmas vagy
  • jól kezeled a változást a fejlődés érdekében
  • pontos és felelősségteljes vagy
  • problémamegoldás fókuszúan gondolkozol
  • jól prezentálsz
  • jó szervezőkészséged van

Ha magadra ismersz a legtöbb pont alapján, akkor nem lesz számodra akadály a pozíció betöltése!

Amit nyújtani tudunk neked:

  • befogadó, intelligens és humoros közösséget
  • hosszú távon izgalmas és változatos, nemzetközi és hazai projekteket
  • szakmai képzéseket és soft skill képzéseket
  • minden szükséges munkaeszközt
  • munkán kívüli közös programokat - a részvétel nem kötelező, de a jó hangulat érdekében, minél többen vagyunk, annál jobb :)
  • támogatjuk a sportolásod (AYCM)
  • flexibilis munkaidőt
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre
  • lehetőséget irodai munkavégzésre - budapesti irodánk a 11. kerületben található, ahol pl. kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép, csocsózás vár rád
  • dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Ha szívesen vállalnád egy komplex szoftveren dolgozó csapat szakmai vezetését, és közelebbről is megismernél minket, akkor várjuk jelentkezésed! 😊

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration