Fejlesztőink keze alatt izzik a billentyűzet és már csak te hiányzol a csapatunkból, hogy az általuk elkészült funkciók megkaphassák a zöld utat.

Ha számodra is fontos a minőségi munka, és tapasztalt vagy automatizált és manuális szoftvertesztelésben is, ez a hirdetés lehet, hogy neked szól, ugyanis szoftvertesztelő pozícióba várjuk leendő kollégánkat.

📌 Kezdetben nagyobb arányban lesznek a manuális tesztelési feladatok, majd a későbbiekben, a projekt igények alapján, az automata tesztelés mértéke is fokozatosan növekedni fog a munkád során.

Az ideális jelentkező:

Jókedvű, vidám, pozitív személyiség, aki igényes önmagára és a munkájára egyaránt.

Szuper, ha nyitott vagy az újdonságokra, szóban és írásban is pontosan fejezed ki magad, és hab a tortán, ha mindemellett kommunikatív is vagy.

Ezek lesznek a feladataid:

·       automatizált tesztek írása, melyhez magabiztos Selenium tudás szükséges C# alapon,

·       tesztforgatókönyvek készítése,

·       exploratory tesztelés,

·       hibák dokumentálása és riportolása

Elvárásaink feléd:

·       többéves projekttapasztalatod (3+ év) van, webes környezetben is,

·       magabiztos legyél tesztautomatizálásban,

·       értesz az adatbázisokhozSQL lekérdezéseket tudsz írni,

·       Playwright, BDD módszertan ismerettel rendelkezel,

·       összefüggéseiben nézed a problémákat,

.       az önálló munkavégzés nem jelent gondot,

.       legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel, és szóban is használod a nyelvet

Előnyt jelent, ha:

 ·      van tapasztalatod performancia teszteléssel,

·       SoupUI és/vagy a Postman is ismerős számodra

Amit nyújtani tudunk neked:

·       befogadó, intelligens és humoros közösséget,

·       izgalmas és változatos, nemzetközi és hazai projekteket,

·       szakmai képzéseket és soft skill képzéseket,

·       minden szükséges munkaeszközt,

·       munkán kívüli közös programokat - a részvétel nem kötelező, de a jó hangulat érdekében, minél többen vagyunk, annál jobb :)

·       támogatjuk a sportolásod (AYCM),

·       flexibilis munkaidőt,

·       lehetőséget otthoni munkavégzésre,

·       lehetőséget irodai munkavégzésre - budapesti irodánk a 11. kerületben található, ahol pl. kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép, csocsózás vár rád,

·       dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration