Senior ASP.NET developer

Azonosító: ALLWIN_ASPNET_Senior

Munkakezdés: Azonnal

Feladatok:

  • .NET fejlesztői környezetben webes üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Microsoft SQL adatbázisok tervezése, fejlesztése

Elvárások

Microsoft fejlesztői ismeretek

  • C#, .NET Framework
  • jQuery, AngularJS, ReactJS Framework
  • ASP.NET MVC
  • Entity Framework
  • Microsoft SQL Server

Webfejlesztői ismeretek

  • HTML, CSS, jQuery

Valamint

  • Minimum 5 év projekttapasztalat
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Aktív angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent

Fejlesztői ismeretek

  • Legújabb C# nyelv ismerete
  • UI könyvtár ismerete (pl. Kendo UI, Syncfusion, Bootstrap)
  • WPF, WCF tapasztalat
  • TypeScript, Angular
  • CMS rendszer ismerete (pl. Sitecore, Umbraco, Sitefinity)
  • E-commerce rendszer ismerete (pl. nopCommerce)

Valamint

  • Felsőfokú informatikai, programozó matematikusi végzettség
  • Microsoft vizsgák, minősítések

Amit kínálunk

  • Egy válogatott csapat vár
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fizetés és juttatások: angol oktatás, sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó, valamint kedvezményes vásárlási lehetőségek és munkáltatói kölcsön
  • Munkakörülmények: modern, felújított iroda, csúcsminőségű számítógépek / laptopok, dupla monitor
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a Szent Gellért tér mellett
  • Alvállalkozók jelentkezését is várjuk

Az alábbi űrlapon, vagy a job@allwin.hu email címen.

No file selected