Projektvezető

Azonosító: ALLWIN_PM

Munkakezdés: Azonnal

Feladatok:

  • A munkáddal hozzájárulsz, hogy az ügyfeleink és a fejlesztőink is elégedettek legyenek.
  • Az ügyfelek üzleti igényeit, elvárásait megérted, és le tudod fordítani a fejlesztők számára.
  • Eléred, hogy a rád bízott projektek határidőre és jó minőségben elkészüljenek.
  • Végigköveted, adminisztrálod és riportolod a projekt teljes életciklusát.

Elvárások

  • Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha nagyvállalati környezetben edződtél, jártas vagy webes ügyviteli szoftverek, portálok fejlesztési projektjeiben és rendszerek támogatásában.
  • Rendelkezz legalább 2-3 év projektmenedzsment, üzleti elemző vagy IT tanácsadási tapasztalattal.
  • Projektmenedzsment módszertanokkal, azok előnyeivel és hátrányaival legyél tisztában és a gyakorlatban is tudd alkalmazni.
  • Legyél jártas olyan eszközök használatában, mint a JIRA, Azure DevOps, Microsoft Project.
  • Legyél önálló, felelősségteljes, biztosítsd az üzleti szemléletet a projekt csapatok számára.
  • Rendelkezz a csapat irányításához, feladatok szervezéséhez, problémák megoldásához szükséges kompetenciákkal.
  • Határozottan, meggyőzően, magabiztosan kommunikálj magyarul és angolul is.
  • Jól, érthetően, lényegre törően prezentálj.
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol.
  • Végtelen a türelmed.
  • Felsőfokú végzettséged, vagy folyamatban lévő műszaki vagy gazdasági tanulmányaid vannak.

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes a némettudásod.
  • Fejlesztői, programozói háttered van.

Amit kínálunk

  • Egy válogatott csapat vár.
  • Egyre több nemzetközi projekten is dolgozunk, de nagyon szeretjük a magyar ügyfeleinket is.
  • Elmélyülhetsz projektmenedzsment módszertanokban.
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fizetés és juttatások: képzési lehetőségek, angol oktatás, sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó.
  • Munkakörülmények: modern, felújított iroda, céges laptop, villámgyors gigabites internetkapcsolat.
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a Szent Gellért tér mellett.

Az alábbi űrlapon, vagy a job@allwin.hu email címen.

Nincs fájl kiválasztva