Az ALLWIN-nál csapataink változatos és szakmai kihívásokkal teli projekteken dolgoznakmint egyedi szoftverek, online üzleti alkalmazások, internetes rendszereküzleti-informatikai megoldások, weboldalak fejlesztése, és az ezekhez kötődő tanácsadásbelföldi és külföldi ügyfeleink részére egyaránt.

Néhány információ az egyik ügyfelünk projektjéről, ahová most várjuk a jelentkezésed backend fejlesztő pozícióba.:

A projekt során egy innovatív fizetési rendszer fejlesztésében vehetsz részt backend fejlesztőként. A csapat célja megbízható és hatékony megoldások létrehozása, amelyek segítenek a felhasználóknak biztonságosan kezelni tranzakcióikat. A projekt időtartama előreláthatólag fél év.

A projekt során fontos, hogy magabiztosan tudj angolul is kommunikálni, legalább középszinten.

Home office és irodai jelenlét megoszlása: Heti  kétszer-háromszor személyesen dolgozik együtt a csapat ügyfelünk budapesti irodájában (11. kerület). A többi napon dolgozhatsz otthonról.

A következő technológiákkal fogsz dolgozni a fizetési rendszer fejlesztése során:

·       C#, ASP.NET Core

·       REST és SOAP

·       PostgreSQL (elegendő ha Ms SQL-ben van tapasztalatod és nyitott vagy PostgreSQL-re)

·       DockerKubernetes

·       Cache: Redis

·       Authentickáció: Keycloak

További technológiák, amelyekkel dolgozunk a legtöbb projektünk során:

·       NET 6, .NET Framework

·       Entity Framework Core

·       ASP.NET Web API, REST API

·       Ms SQL Server, Azure SQL

·       DevOps alapok

·       Ms Cloud technológiák (Azure)

Medior és senior fejlesztőként az alábbi feladatokban lehet részed a projektek során:

·       Fejlesztésben való aktív részvétel

·       Hibák felderítése és javítása

·       Vezető fejlesztő által lebontott taskok megoldása, projektekhez kapcsolódó szakmai javaslatok tétele

·       Senior szinten szükség szerint tervezésben, code reviewban való részvétel

Az alábbi készségeket és tulajdonságokat fontosnak tartjuk, és teszünk érte, hogy képviselni tudjuk a projektek során:

· az első és legfontosabb, hogy szeresd amit csinálsz, és ha ez megvan, akkor jöhet a többi pont is:

·       nyitott és érdeklődő vagy

·       ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezel

·       jól beszélsz angolul

·       magabiztosan kommunikálsz ügyfelekkel angol nyelven is

·       emberközpontú és empatikus vagy

·       agilis és rugalmas vagy

·       jól kezeled a változást a fejlődés érdekében

·       pontos és felelősségteljes vagy

·       problémamegoldás fókuszúan gondolkozol

·       jó szervezőkészséged van

Ha van olyan a fenti pontok között, amiben még fejlődni szeretnél, örömmel támogatunk benne szakmai és soft skill képzések során. 📚💡

Amit nyújtani tudunk nekedaz ALLWIN-nál hosszú távon:

·       több mint 80 fősbefogadó, intelligens és humoros közösséget

·       hosszú távon izgalmas és változatos, nemzetközi és hazai projekteket

·       szakmai képzéseket és soft skill képzéseket

·       minden szükséges munkaeszközt

·       munkán kívüli közös programokat - a részvétel nem kötelező, de a jó hangulat érdekében, minél többen vagyunk, annál jobb :)

·       támogatjuk a sportolásod (AYCM)

·       flexibilis munkaidőt

·       lehetőséget otthoni munkavégzésre

·       lehetőséget irodai munkavégzésre - budapesti irodánk a 11.kerületben található, ahol pl. kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin,kávégép, csocsózás vár rád

·       dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Ha téged is motivál, hogy munkáddal hozzájárulj a pénzügyi terület fejlődéséhez, formálásához, akkor jelentkezz hozzánk, és ismerjük meg egymást! 😊

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration