Erős, de barátságos csapatunkba keressük leendő kollégánkat!

Újonnan alapuló frontend részlegünket szeretnénk bővíteni hozzáértő kollégával. Ha fontos neked, hogy tudj hozzátenni a cég fejlődéséhez, vagy csak rajongsz a programozásért, nálunk a helyed!

Az ideális jelentkező

Barátságos, pozitív, motivált, szakmailag elhivatott, építő személyiség, akivel jó beszélgetni, szereti/rajong azért, amit csinál.

Nagyon jó lenne ha benned is meglenne a fejlődni vágyás, kitartás és így minél jobb dolgot hozhatnánk létre együtt!

Ezek lesznek a feladataid:

  • kódminőség ellenőrzése
  • frontend alkalmazások tervezése és kivitelezése
  • szoros együttműködés a fejlesztői csapatokkal
  • tesztírás és dokumentáció írás kis mennyiségben

Elvárásaink feléd:

  • rendelkezel pár éves tapasztalattal frontend fejlesztés terén
  • értesz a JavaScript, HTML & CSS használatához
  • dolgoztál már legalább egy frontend keretrendszerrel
  • tudod mi az a reszponzív dizájn és tudsz vele mit kezdeni
  • fontos számodra a minőségi munka és a kódminőség
  • tudod mi az a verziókezelés és miért fontos
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • szívesen tanulsz új dolgokat

Előnyt jelent, ha:

  • hallottál már, esetleg használtad a következő könyvtárakat: Redux, RxJS
  • van tapasztalatod dizájn rendszerek (Figma, Sketch) használatában
  • használsz dizájn rendszereket: Material vagy Bootstrap
  • ismered és szívesen dolgozol agilis módszertanok alapján
  • van tapasztalatod immutable módszertanok használatában
  • ismered a Mobile-First megközelítést
  • dolgoztál már GraphQL-lel

Amit mi használunk:

  • TypeScript
  • Angular vagy React
  • Visual Studio Code
  • Azure DevOps
  • Git

Amit nyújtani tudunk neked:

  • fantasztikus munkatársakat
  • élvezetes, izgalmas és változatos projekteket
  • minden szükséges munkaeszközt
  • munkán kívüli közös programokat
  • kondibérletet
  • flexibilis munkaidőt
  • lehetőséget irodai munkavégzésre (kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép stb.)
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre
  • dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Regisztráció