Solution Sales Manager pozícióba várjuk új kollégánkat, akinek fontos szerepe lesz az ALLWIN hazai és nemzetközi ügyfeleinek menedzselése és az ügyfélportfólió bővítése mellett, az ügyfelek által megfogalmazott problémákra való egyedi informatikai megoldás és az üzleti ajánlat kidolgozásában, a projekt csapattal együttműködve.

Milyen feladatokban vehetsz részt?

  • főként hazai, de akár nemzetközi – elsősorban – nagy- és középvállalatok felé történő szoftverprojekt és -megoldás értékesítésben (változatos ügyfélkörünket szeretnénk bővíteni)
  • meglévő ügyfélkör ápolásában és újabb projektek generálásában (mert kölcsönösen szeretjük egymást)
  • új ügyfelek akvirálásában (azért szeretnénk még másokat is szeretni, és megmutatni  nekik, mire vagyunk képesek)
  • ajánlatadásban, key account managementben ("ALLWIN translate" a fejlesztők nyelvéről  a megrendelőére)
  • értékesítő kollégák támogatásában (sharing is caring - ha tudsz újat mutatni, segítsd a többieket, és hallgasd meg az ő tapasztalataikat is, mert nálunk a sales is csapatmunka)

Milyen projekteket és megoldások kínálunk ügyfeleinknek?

  • Sitecore, Umbraco webportál fejlesztés
  • Intranet
  • Egyedi szoftverfejlesztés
  • Field service digitalization

Milyen az ideális jelölt számunkra?

  • nagyvállalati, egyedi szoftver értékesítésben szerzett tapasztalata van (és még eredményes is volt benne)
  • legalább 100-200 milliós ICT projektekben tevékenyen részt vett
  • projektek és megoldások értékesítésében szerzett tapasztalata van (és szeret is a dobozon kívül gondolkodni)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (a viccelés és a komoly, szakmai hangvétel is easy-peasy számára)
  • szeret utazni, kapcsolatot építeni (emellett persze ismeri saját pertu-ivó határait)

Mit tud ajánlani a cég?

  • bármit, ami az eredményes munkavégzés és a sikeres értékesítés feltételeit biztosítja számodra (pénz, paripa, fegyver nem akadály, ha a behozott projektekkel boldoggá teszed a fejlesztőinket, és segíted a vállalat céljainak elérését
  • befogadó, intelligens és humoros közösséget
  • nemzetközi és hazai projekteken is tudsz majd dolgozni
  • kollégáink dedikált idő- és költségkerettel rendelkeznek, amit szakmai fejlődésükre fordíthatnak
  • flexibilis munkaidőt
  • céges laptopot
  • lehetőséget irodai munkavégzésre (kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép stb.)
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre
  • rendszeres személyes csapatépítőkön vehetsz részt, támogatjuk a sportolásod (AYCM), élvezheted a teljes konyhai ellátmányt a gyümölcstől a Pilóta-kekszen és a kávén át a vitaminig, és persze nálunk is van csocsó asztal.

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration