Fejlesztőink keze alatt izzik a billentyűzet és már csak te hiányzol a csapatunkból, hogy az általuk elkészült funkciók megkaphassák a zöld utat. Ha számodra is fontos a minőségi munka és jártas vagy szoftvertesztelésben, ez a hirdetés neked szól!

Az ideális jelentkező

Jókedvű, vidám, pozitív személyiség, aki igényes önmagára és a munkájára egyaránt.

Szuper, ha nyitott vagy az újdonságokra, szóban és írásban is pontosan fejezed ki magad, és hab a tortán, ha mindemellett kommunikatív is vagy.

Ezek lesznek a feladataid:

  • automatizált tesztek írása
  • esetenként manuális tesztelés
  • tesztforgatókönyvek készítése
  • exploratory tesztelés
  • hibák dokumentálása és riportolása

Elvárásaink feléd:

  • pár éves projekttapasztalatod már van, webes környezetben is
  • jártas vagy manuális tesztelésben
  • a tesztautomatizálás nem ismeretlen számodra, és szívesen foglalkoznál vele a jövőben
  • értesz az adatbázisokhoz, olvasás-írás szintjén is
  • a programnyelv olvasás is megy valamennyire

Előnyt jelent, ha:

  • performancia teszt ismerettel rendelkezel
  • van tapasztalatod napi riportolásban

Amit nyújtani tudunk neked:

  • fantasztikus munkatársakat
  • élvezetes, izgalmas és változatos projekteket
  • minden szükséges munkaeszközt
  • munkán kívüli közös programokat
  • kondibérletet
  • flexibilis munkaidőt
  • lehetőséget irodai munkavégzésre (kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép stb.)
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre
  • dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Regisztráció