Az ALLWIN-nál csapataink változatos és szakmai kihívásokkal teli projekteken dolgoznak, mint egyedi szoftverek, online üzleti alkalmazások, internetes rendszerek, üzleti-informatikai megoldások, weboldalak fejlesztése, és az ezekhez kötődő tanácsadás belföldi és külföldi ügyfeleink részére egyaránt.

Egy zöldmezős projektünkre várunk vezető fejlesztő pozícióba, ahol - Kollégánk szavait idézve - “betegek gyógyulásáért fejleszthetsz”.

A jelenleg 14 fős projektcsapatot frontend és backend fejlesztők, UI dizájner, szoftvertesztelők és üzleti elemző kollégák erősítik.

Hogy pontosan mi a célja a projektcsapatunk munkájának?

  • Adatintegráció: Amerikai egészségügyi rendszerek összekapcsolása a mindennapi munka egyszerűsítése és optimalizálása érdekében.
  • Automatizáció: Automatizált folyamatok készítése és implementálása.
  • Felhasználóbarát élmény: könnyen kezelhető és intuitív felhasználói felület.
  • Hatékony munkafolyamatok: Az alkalmazás hatékonyabbá teszi a munkafolyamatokat, csökkentve ezzel a költségeket, így több idő jut a betegekre és a kezelésre.
  • Jövőt formáló megoldás: A platform átalakítja az egészségügyi szektor működését, és utat nyit az előttünk álló innovációk és kihívások számára.

Mik lesznek a feladataid a csapat tagjaként?

  • Tervezésben való részvétel.
  • Új featurök fejlesztése, bugok javítása.
  • Aktív ügyfél-kommunikáció angol nyelven.
  • Mentorálás, code-review.
  • A szakmai vezető és a projektvezető naprakész tájékoztatása az esetleges blokkerekről, nehézségekről (pl. kapacitások és kompetenciák, toolok     szükségessége).

Milyen technológiai tudásra lesz szükséged?

  • C#, .NET6
  • Entity Framework Core
  • REST API
  • MsSQL,  Azure SQL
  • Docker, DevOps alapok
  • Ms Cloud technológiák (Azure)

+ Nem kódolási szinten, de jó ha értesz hozzá: HTML, CSS, Javascript, Angular, React

Amit mi használunk:

  • Visual Studio/Visual Studio Code
  • Azure DevOps
  • SonarCloud (statikus kód ellenőrzés)

Az alábbi készségeket, és tulajdonságokat fontosnak tartjuk és teszünk érte, hogy képviselni tudjuk a projektek során:

  • szereted amit csinálsz,
  • nyitott és érdeklődő vagy,
  • van vezető fejlesztő tapasztalatod,
  • ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezel,
  • magabiztosan kommunikálsz ügyfelekkel angol nyelven is (!),
  • emberközpontú és empatikus vagy,
  • agilis és rugalmas vagy,
  • jól kezeled a változást a fejlődés érdekében,
  • pontos és felelősségteljes vagy,
  • problémamegoldás fókuszúan gondolkozol,
  • jól prezentálsz,
  • jó szervezőkészséged van.

Ha magadra ismersz a legtöbb pont alapján, akkor nem lesz számodra akadály a vezető fejlesztő pozíció betöltése!

Amit nyújtani tudunk neked:

  • több mint 80 fős, befogadó, intelligens és humoros közösséget,
  • hosszú távon izgalmas és változatos, nemzetközi és hazai projekteket,
  • szakmai képzéseket és soft skill képzéseket,
  • minden szükséges munkaeszközt,
  • munkán kívüli közös programokat - a részvétel nem kötelező, de a jó hangulat érdekében, minél többen vagyunk, annál jobb :),
  • támogatjuk a sportolásod (AYCM),
  • flexibilis munkaidőt,
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre,
  • lehetőséget irodai munkavégzésre - budapesti irodánk a 11. kerületben található, ahol pl. kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép, csocsózás vár rád, ha úgy döntesz, hogy az irodából szeretnél dolgozni,
  • dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre.

Ha téged is motivál, hogy formálhasd az egészségügyi iparág jövőjét, akkor jelentkezz hozzánk, és ismerjük meg egymást! 😊

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration