Marketing Manager

Azonosító: ALLWIN_Marketing_Manager

Munkakezdés: Azonnal

Részben mi fogunk tőled tanulni, részben közösen fejlődünk - határtalanok a lehetőségeid! Egy marketingben épp szárnyait bontogató céget lesz lehetőséged felrakni a térképre!

Hogy mi fog hozzád tartozni? Minden és bármi ami marketing!

Nálunk a te közreműködéseddel, ötleteiddel és iránymutatásoddal indulhat be az ALLWIN profi marketing tevékenysége!

Mi fokozatosan egyre nagyobb szabad kezet szeretnénk adni neked a munkád elvégzéséhez, valamint lehetőséget arra, hogy maximálisan magadévá tehesd az ALLWIN életérzést. :)

Feladatok

  • Copywriting angol és magyar nyelven
  • Külsős marketing agency koordinálása
  • Céges kommunikáció összefogása és menedzselése
  • Az ALLWIN vonzóvá tétele a leendő hazai és nemzetközi ügyfeleink számára
  • Részvétel a hosszú távú marketing stratégia kialakításában és megvalósításában

Akit keresünk

Kreatív munkában használatos eszközök készség szintű ismeretével és némi munkatapasztalattal is rendelkező, a hivatása iránt elkötelezett, fanatikus szakember, aki:

  • Szakmai ismeretekkel rendelkezik digitális marketing, copywriting és inbound marketing területén
  • Technológiai vénával (is) rendelkezik
  • Benne van a buliban
  • Nem csak a munkáról szól a nálunk töltött ideje
  • Csapatjátékos
  • Tud nagyon komoly, de nagyon bolondos is lenni
  • A marketing nem csak a szakmája, de a hivatása is
  • Nem csak magyar, de angol nyelven is perfekt mind szóban, mind írásban.

Előnyt jelent:

  • Ha van IT cégnél szerzett marketing tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Egy válogatott csapat vár
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fizetés és juttatások: sportolási lehetőségek, kávé, nasi, gyümölcs, közösségi programok, csocsó, valamint kedvezményes vásárlási lehetőségek és munkáltatói kölcsön
  • Munkakörülmények: modern, felújított lakásiroda, csúcsminőségű számítógépek / laptopok, dupla monitor, céges telefon
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, a Szent Gellért tér mellett
  • Alvállalkozók jelentkezését is várjuk

Az alábbi űrlapon, vagy a job@allwin.hu email címen.

Ingen fil valgt