IT tanácsadó csapatunknak erősítésre van szüksége, így várjuk új kollégánkat IT tanácsadó pozícióba.

Ha olyan IT tanácsadó vagy, aki szoftverfejlesztői háttérrel rendelkezik, vagy ha jelenleg még szoftverfejlesztőként/architect-ként dolgozol, és a technikai tudásodat szívesen kamatoztatnád az üzleti oldalon, akkor kifejezetten érdekes lehetszámodra ez a pozíció.

Milyen projekteket és megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek?

  • Sitecore, Umbraco webportál fejlesztés
  • intranet
  • egyedi szoftverfejlesztés
  • Field service digitalization

Milyen feladatok várnak egy IT tanácsadóra?

  • Ügyfelek számára értékesítési folyamatok, és a szakmai koncepció/ütemezés kialakításának támogatása
  • Fejlesztési igények felmérése alapján rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése
  • Részvétel ajánlatok, tenderanyagok, árazási dokumentációk, funkcionális specifikációk elkészítésében
  • Code review és tesztelés támogatása
  • Kutatás, POC készítés

A következő szakmai ismeretekre lesz szükséged:

  • IT tanácsadóiszemlélet
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Szakmai projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Magabiztosügyfél-kommunikáció

Milyen az ideális jelölt számunkra?

Ha már IT tanácsadó vagy:

  • Legalább 2 év tapasztalat IT tanácsadásban
  • Legalább 3 év SW fejlesztői tapasztalat (backend, fullstack)
  • Magabiztos angol szakmai kommunikáció

Ha még fejlesztőként vagy architect-ként dolgozol:

  • Legalább 5 év SW fejlesztői tapasztalat (backend, fullstack)
  • Projekt felmérésben-, becslésben-, irányításban való részvétel
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Dokumentáció készítés

A szakmai tudás mellett, a következő tulajdonságokkal, képességekkel is bírsz:

  • Precíz és alapos munkát végzel
  • Jól bánsz az ügyfelekkel
  • Jól oldasz meg problémákat
  • Megbízható és önálló vagy
  • Szeretsz közösségben dolgozni

Előny, ha van tapasztalatod a következő területeken:

  • LEANmódszertan
  • CMSrendszerek (.NET alapú)
  • Power Platform
  • Adatbázisfejlesztés (MSSQL)
  • Felhő(Azure)
  • Frontendfejlesztés (Angular/React)
  • Tesztelés

Technológiák, eszközök amelyeket használunk:

  • C#, .NET Framework, .NETCore
  • ASP.NET
  • Web API/ASP.NET MVC
  • MsSQL
  • Docker, Azure környezet
  • PowerPlatform
  • CMS (Sitecore, Umbraco)
  • HTML, CSS, jQuery, Javascript, Typescript

Mit tudunk ajánlani neked?

  • befogadó, intelligens és humoros közösséget
  • nemzetközi és hazai projekteken is tudsz majd dolgozni
  • kollégáink dedikált idő- és költségkerettel rendelkeznek, amit szakmai fejlődésükre fordíthatnak
  • flexibilis munkaidőt
  • céges laptopot és telefont
  • lehetőséget irodai munkavégzésre (kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép stb.)
  • lehetőséget otthoni munkavégzésre
  • rendszeres személyes csapatépítőkön vehetsz részt (ezt most online oldjuk meg), támogatjuk a sportolásod, élvezheted a teljes konyhai ellátmányt a gyümölcstől a Pilóta-kekszen és a kávén át a vitaminig, és persze nálunk is van csocsó asztal.

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration