Csatlakozz az ALLWIN közösségéhez!

Az ALLWIN-nál dolgozni annyit jelent, mint modern technológiák segítségével érdekes, kihívásokkal teli rendszereket építeni. A szakmai és személyes fejlődés mindannyiunk számára fontos, így előfordul, hogy a legújabb Microsoft vizsgára készülünk együtt, jobb vezetőkké képződünk, szakmai cikkeket írunk, hosszan brainstormingolunk, vagy éppen a mentális egészséget támogató délutáni eventeken futunk össze egymással.

Szeretjük, hogy sokfélék vagyunk és sokféleképpen gondolkodunk a világról. Összeköt bennünket a Microsoft technológiák iránti elköteleződés, a tudásvágy és nem utolsó sorban a mémek szeretete.

Nyitott pozícióink
Allwin team gokarting
Allwin team canoeing
Allwin team playing squash
Allwin team by the chain bridge
Allwin team having breakfast
Allwin team wine festival

A munkán túl

A munkán kívül is fontos, hogy minőségi időt töltsünk el egymással. Szeretünk együtt pókerezni, nagyokat társasozni, finom borokat kóstolni, kajakozni a Dunán, elvonulni céges szülinapot ünnepelni, wellnessezni, vagy ha lehetőségünk adódik, akár síelni is.

Közösségünket a kölcsönösség, a megértés, az új ötletekre és eltérő véleményekre, tapasztalatokra való nyitottság határozza meg.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk,

Dobj egy üzenetet Ancsinak!

Vedd fel a kapcsolatot
Allwin talent manager

Négy egyszerű lépéssel a csapatunk tagjává válhatsz

01

Töltsd ki a jelentkezési űrlapot

02

Hozd el egy saját kódodat az interjúra

03

Tekintsd meg részletes ajánlatunkat

04

Csatlakozz hozzánk

Juttatások és előnyök

Lightbulb

Kihívást jelentő projektek

Globe

Otthoni munkavégzés

Developer team

Havi csapatépítő programok

Launch your app.

Versenyképes fizetés

2 folder connecting each other

Szakmai képzések

Office