Érdekel a CMS-ek világa? Dolgoztál már Umbracoval, és szívesen használnád ezt a tudásodat egy következő projekted során?

Az ALLWIN-nál csapataink változatos és szakmai kihívásokkal teli projekteken dolgoznakmint egyedi szoftverek, online üzleti alkalmazások, internetes rendszereküzleti-informatikai megoldások, weboldalak fejlesztése, és az ezekhez kötődő tanácsadásbelföldi és külföldi ügyfeleink részére egyaránt.

Jelenleg több projektünk is van, ahová várjuk új csapattagjainkat medior és senior backend fejlesztő pozícióba, ahol hasznosíthatod Umbraco fejlesztői tudásodat a csapatunk szakmai támogatásával.

Mivel nemzetközi ügyfeleink is vannak, fontos, hogy magabiztosan tudj angolul is kommunikálni, legalább középszinten.

Néhány projekt amin dolgozunk:

Nemzetközi ügyfelünk számára vállalati webportál megújítása a feladatunk 40+országban, az oldalak gyorsaságának és teljesítményének növelése érdekében. A projekten headless, agilis fejlesztés folyik, amit backend, frontend fejlesztőink, valamint szoftvertesztelőink valósítanak meg.

Egy másik ügyfelünknek szintén a céges weboldala jelentett kihívást. Projektcsapatunk Umbraco CloudCMS alapokon megújította a webportáljukat, és azóta közösen ötletelünk ügyfelünkkel a továbbfejlesztési lehetőségeken.

Szintén egy izgalmas projekt, ahol az ügyfelünk egy látványos webesalkalmazás tervezésére és fejlesztésére kért fel minket, melynek célja,hogy vizuálisan jelenítse meg különböző csoportok földrajzi elhelyezkedését és mozgását.

Milyen technológiai tudással tudsz bekapcsolódni a projektekbe?

•                 C#, .NET Framework

•                 ASP.NET MVC

•                 jQuery

•                 HTML, CSS, Javascript technológiák ismerete

Nagyon örülünk, ha van tapasztalatod a következőkben:

•                 CMS (Umbraco) rendszerismeret

•                 ASP.NETCore

•                 UI könyvtárismeret

•                 Unittesting

•                 EntityFramework

•                 MicrosoftSQL Server

•                 TypeScript

•                 MsCloud techológiák (Azure)

•                 E-commerce rendszerismeret terén is

Az alábbi feladatokban lehet részed a projektek során:

·       Fejlesztésben való aktív részvétel

·       Hibák felderítése és javítása

·       Vezetőfejlesztő által lebontott taskok megoldása, projektekhez kapcsolódó szakmai javaslatok tétele

·       Senior szinten szükség szerint tervezésben, code reviewban való részvétel

Eszközök és platformok melyeket használunk:

·       VisualStudio/Visual Studio Code

·       AzureDevOps

·       SonarCloud (statikus kód ellenőrzés)

Az alábbi készségeket és tulajdonságokat fontosnak tartjuk és teszünk érte, hogy képviselni tudjuk a projektek során:

·       szereted amit csinálsz

·       nyitott és érdeklődő vagy

·       ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezel

·       magabiztosan kommunikálsz ügyfelekkel angol nyelven is (inkább senior szinten jellemző)

·       emberközpontú és empatikus vagy

·       agilis és rugalmas vagy

·       jól kezeled a változást a fejlődés érdekében

·       pontos és felelősségteljes vagy

·       problémamegoldás fókuszúan gondolkozol

·       jó szervezőkészséged van

Ha magadra ismersz a legtöbb pont alapján, akkor nem lesz számodra akadály, hogy betöltsd bármelyik pozíciót a projektcsapatokban.

Amit nyújtani tudunk neked:

·       több mint 80 fős, befogadó, intelligens és humoros közösséget

·       hosszútávon izgalmas és változatos, nemzetközi és hazai projekteket

·       szakmai képzéseket és soft skill képzéseket

·       minden szükséges munkaeszközt

·       munkán kívüli közös programokat - a részvétel nem kötelező, de a jóhangulat érdekében, minél többen vagyunk, annál jobb :)

·       támogatjuk a sportolásod (AYCM)

·       flexibilis munkaidőt

·       lehetőséget otthoni munkavégzésre

·       lehetőséget irodai munkavégzésre - budapesti irodánk a 11.kerületben található, ahol pl. kényelmes munkaállomások, nasi, vitamin, kávégép, csocsózás vár rád

·       dedikált idő- és költségkeretet az egyéni fejlődésedre

Ha téged is motivál, hogy gyors és hatékony webportálok, intranetek fejlesztése által megkönnyítsd hazai és nemzetközi vállalatok és felhasználóik mindennapjait, akkor jelentkezz hozzánk és ismerjük meg egymást! 😊

Nézd meg, milyen TL-nek lenni nálunk:

Regisztráció

Registration