Csatlakozz az ALLWIN közösségéhez!

Az ALLWIN-nál dolgozni annyit jelent, mint modern technológiák segítségével érdekes, kihívásokkal teli rendszereket építeni. A szakmai és személyes fejlődés mindannyiunk számára fontos, így előfordul, hogy a legújabb Microsoft vizsgára készülünk együtt, jobb vezetőkké képződünk, szakmai cikkeket írunk, hosszan brainstormingolunk, vagy éppen a mentális egészséget támogató délutáni eventeken futunk össze egymással.

Szeretjük, hogy sokfélék vagyunk és sokféleképpen gondolkodunk a világról. Összeköt bennünket a Microsoft technológiák iránti elköteleződés, a tudásvágy és nem utolsó sorban a mémek szeretete.

Nyitott pozícióink
Allwin team gokarting
Allwin team canoeing
Allwin team playing squash
Allwin team by the chain bridge
Allwin team having breakfast
Allwin team wine festival

A munkán túl

A munkán kívül is fontos, hogy minőségi időt töltsünk el egymással. Szeretünk együtt pókerezni, nagyokat társasozni, finom borokat kóstolni, kajakozni a Dunán, elvonulni céges szülinapot ünnepelni, wellnessezni, vagy ha lehetőségünk adódik, akár síelni is.

Közösségünket a kölcsönösség, a megértés, az új ötletekre és eltérő véleményekre, tapasztalatokra való nyitottság határozza meg.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk,

Dobj egy üzenetet Biának!

Vedd fel a kapcsolatot

Juttatások és előnyök

Lightbulb

Kihívást jelentő projektek

Globe

Otthoni munkavégzés

Developer team

Havi csapatépítő programok

Launch your app.

Versenyképes fizetés

2 folder connecting each other

Szakmai képzések

Office

Barátságos munkakörnyezet

Developer Team

Lapos szervezeti struktúra

Project planning tools

Rendszeres értékelés és béremelés

Life at #ALLWIN

Ismerd meg munkatársainkat - milyen nálunk dolgozni

Keress minket bizalommal!

Köszönjük! E-mailedet feldolgozzuk és hamarosan válaszolunk.
Hiba! Kérlek próbálkozz újra.